تبلیغات
آرمی موبایل - حسابدار شخصی چرتکه
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395

حسابدار شخصی چرتکه

   نوشته شده توسط: سامان    نوع مطلب :نرم افزار آندروید ،

حسابدار شخصی چرتکه یکی از قدرتمندترین و البته کاربردی ترین نرم افزارهای مدیریت مالی برای پارسی زبانان می باشد که با داشتن امکانات مختلف به شما کمک می کند بر تمامی درآمدها و هزینه های خود مدیریت داشته باشید . در طراحی این نرم افزار همواره به این نکته توجه داشته ایم که تمامی بخش های مورد نیاز کاربر باید بدون پیچیدگی و در ساده ترین شکل در دسترس قرار گیرد . در ادامه به معرفی امکانات گنجانده شده در چرتکه می پردازیم .

 

حسابدار پیامکی

یکی از مهم ترین امکانات چرتکه که اجرای آن به این شیوه در نوع خود بی نظیر می باشد مدیریت پیامک های دریافتی گردش حساب از بانک می باشد . کافیست در قسمت حساب ها بانک هایی که در آن ها حساب باز کرده اید را بیافزایید . با افزوده شدن اولین حساب ، دستگاه شما گوش به زنگ اس ام اس های دریافت صورتحساب خواهد شد و پس از رسیدن هر پیامک ، بدون مکث صفحه افزودن تراکنش پیامکی به صورت خودکار برای تایید شما باز خواهد شد . مهم نیست که شما نرم افزار را باز کرده باشید و یا اینکه در حال انجام کارهای دیگری با گوشی خود باشید ؛ مهم این است که چرتکه به صورت هوشمند بعد از روشن شدن گوشی اس ام اس های دریافتی از بانک ها را به صورت خودکار تشخیص خواهد داد و شما را از انجام دادن کارهای اضافه بی نیاز می سازد .

ما برای اینکه چرتکه بتواند پیامک های دریافتی از بانک های مختلف را آنالیز کند تمامی پیامک های ارسالی ۲۴ بانک مختلف را به دقت بررسی کرده ایم و نتیجه آن عملکرد درست و بی نقص این قسمت از نرم افزار شده است . در حال حاضر بانک های صادرات ، اقتصاد نوین ، انصار ، ایران زمین ، آینده ، تجارت ، حکمت ایرانیان ، دی ، رفاه کارگران ، سامان ، سپه ، سرمایه ، سینا ، شهر ، قوامین ، کارآفرین ، کشاورزی ، مسکن ، ملت ، ملی ، پارسیان ، گردشگری ، پست بانک و پاسارگاد توسط چرتکه پشتیبانی می شود و چه شما در یکی از این بانک ها و یا تمامی آنها حساب داشته باشید به محض دریافت پیامک هایشان می توانید آنها را هنگام دریافت به نرم افزار بیافزایید .

 

افزودن دستی تراکنش ها

افزون بر قابلیت اضافه کردن تراکنش های پیامکی بانکی شما می توانید در چرتکه به هر میزان که می خواهید نیز تراکنش های خود را به صورت دستی وارد کنید .

 

دسته بندی ها

در چرتکه این امکان را فراهم آورده ایم تا بتوانید به هر میزان که می خواهید دسته برای هزینه ها و نیز درآمد های خود ایجاد کنید تا هنگامی که می خواهید به صورت دستی تراکنشی را بیافزایید و یا پیامک بانکی دریافت کردید بتوانید هزینه یا درآمد دریافتی خود را در آن دسته قرار دهید .

 

مدیریت چک

مدیریت داشتن بر چک ها یکی از مهم ترین کارهایی است که هر فرد دارای دسته چک می بایست داشته باشد . در بخش چک می توانید پس از کشیدن هر برگ چک ،‌ اطلاعات آن نظیر تاریخ صدور ، تاریخ سررسید ، شماره چک ، فردی که در وجه او چک کشیده شده و همچنین توضیحات چک را اضافه نمایید . بدین ترتیب خواهید توانست به سادگی لیستی کامل از چک هایی که کشیده اید داشته باشید و برای گزارش هایی که در آینده می گیرید از آنها استفاده نمایید .

 

مدیریت بدهی و بستانکاری

این بخش مناسب افزودن بدهکاری و بستانکاری از افرادی است که با آنها داد و ستد دارید . هر چقدر که تا امروز به دلایل مختلف از جمله فراموشی ، مبالغ خرد و کلانی که از کسی طلبکار بوده اید و هیچ گاه زمان پس گرفتن آن نرسیده ، دیگر بس است . همچنین اگر به افراد مختلف بدهی هایی داشته و می خواهید آنها را ثبت کرده تا از مشکلاتی که احتمالا در آینده به دلیل فراموش کردن و یا دقیق نبودن پیش می آید ،‌ پیشگیری نمایید استفاده از این بخش را به شما پیشنهاد می کنیم .

 

گزارش آماری

هر چقدر هم که افزودن اطلاعات در یک نرم افزار ساده و دلنشین باشد اما نتوان گزارش های آماری گرفت ، نمی توان آن برنامه را نرم افزار کاربردی دانست . از همین رو ما در چرتکه بر روی بخش گزارشگیری آماری بیشترین تلاش خود را داشته ایم تا بتوانید گزارش های آماری را با جزئیات کامل داشته باشید . بخش گزارش های آماری برای قسمت های تراکنش ها ( تراکنش های پیامکی و تراکنش های دستی ) ، چک ها و بدهی ها/بستانکاری طراحی شده است . همچنین برای بخش تراکنش ها امکان ساخت گزارش های نموداری نیز فراهم گردیده است که می توانید اطلاعات نموداری از تراکنش های خود را به سادگی بسازید .

 

بخش های تازه

تیم توسعه اندرویدها آماده است تا پیشنهاد های شما را برای بهبود کارایی چرتکه و همچنین افزودن بخش های نو دریافت نموده و در بروزرسانی های آینده در اختیارتان قرار دهد . از این رو می توانید در بخش دیدگاه ها یا بخش ارتباط با ما ، پیشنهاد های خود را با ما در میان بگذارید .پیش نیاز : اندروید 4.2 و بالاتر

حجم : 6.05 مگابایت

دانلود با لینک مستقیم